Založiť webovú stránku alebo eShop

Výsledky 2017‚ 16‚15‚

Vyhodnotenie VIII. špeciálnej výstavy wyandotiek 2017 Žilina.

Veľké:
Grand- šampión 1:0                      :  kl. č. 9   - str. čierno lem.      
95 b.                  -   Matej Beňa
Grand- šampión 0:1                      :  kl. č. 12 - str. čierno lem.       
95 b.                 -  Ján Piatnička
Majster klubu                                 :  kl. č. 9   - str. čierno lem.     
284 b.                -  Matej Beňa
Šampión klubu str.č. lem.            :  kl. č. 9   - 0:1 - 95 b                                            - Matej Beňa
ČC - jednotlivec                              :  kl. č. 14 - 1:0 - 95 b                                            -  Jozef Adamec
ČC - kolekcia                                   :  kl. č. 4   - pásikavá                                             - Ján Piatnička

Zdrobnené:

Grand- šampión 1:0                       : kl. č. 70  - lososová                  96 b.                 - Július Bálta
Grand- šampión 0:1                       : kl. č. 76  - lososová                  96 b.                 - Michal Sysel
Majster klubu                                  : kl. č. 76  - lososová                286 b.                 - Michal Sysel
Šampión klubu biele                      : kl. č. 25  - 0:1 - 96 b.                                          - Jaroslav Maskáľ
Šampión klubu str. sfar.vlnité     : kl. č. 42  - 1:0 - 95 b.                                          - Jaroslav Capek  
Šampión klubu str. čierno lem.   : kl. č. 61  - 0:1 - 96 b.                                          - Patrik Wieder
Šampión klubu zlatá čierno lem.: kl. č. 67  - 1:0 - 96 b.                                          - Michal Sysel
Šampión klubu lososové               : kl. č. 70 - 1:0 - 96 b.                                          - Július Bálta
Šampión klubu žltá kol.čierna     : kl. č. 54 - 1:0 - 96 b.                                          - Radim Oravec
Šampión klubu u ostat. far.raz.   : kl. č. 36 - 1:0 - 95 b.   pasikavá                       - Michal Sysel

ČC jednotlivec                                 : kl. č. 24 - 0:1 -             biela                              - Jaroslav Maskáľ
ČC jednotlivec                                 : kl. č. 30 - 0:1 -             žltá                                - Marián Kašák
ČC jednotlivec                                 : kl. č. 73 - 1:0 -             lososová                        - Peter Marčišovský
ČC jednotlivec                                 : kl. č. 56 - 1:0 -            žltá kol. modrá            - Jozef Budovič

ČC kolekcie                                     : kl. č. 36  - 282 b.         pasikavá                        - Michal Sysel
ČC kolekcie                                     : kl. č. 25  - 284 b.         biela                               - Jaroslav Maskáľ
ČC kolekcie                                     : kl. č. 70  - 283 b.         lososová                        - Július Bálta
ČC kolekcie                                     : kl. č. 54  - 284 b.         žltá kol. čierna            - Radim Oravec

 

Výbor klubu blahoželá oceneným a praje veľa chovateľských
úspechov do sezóny 2018!!!
              

 

 

Vyhodnotenie VII. špeciálnej výstavy wyandotiek  dňa 12.11.2016 Sverepec

Veľke:
Grand- šampión 1:0 :                                    kl. č. 4, modrý  - 94 b. Ján Piatnička
Grand- šampión 0:1 :                                    kl. č. 11, strieb. čierno lemované - 95 b. Klement Kubiš
Majster klubu :                                               kl. č. 9, jarabičie vlnité - 280 b. Klement Kubiš
Šampión klubu str. č. lem. :                         kl. č. 11, 0:1 - 95 b. Klement Kubiš
Šampión klubu jarab. vlnité :                      kl. č. 9, 0:1 - 94 b. Klement Kubiš
ČC - kolekcie :                                                 nebola udelená
ČC - jednotlivec :                                            kl. č. 5, 0:1 - 94 b. Klement Kubiš

Zdrobnené :
Grand šampión 1:0 :                                     kl. č. 43, str. sfarbený vlnitý - 96 b. Ladislav Almáš
Grand šampión 0:1 :                                     kl. č. 66, žltá kolumbia - 96 b. Jozef Budovič
Majster klubu :                                              kl. č. 43, str. sfarbena vlnitá - 286 b. Ladislav Almáš
Šampión klubu biele :                                  kl. č. 27, 0:1 - 96 b. Jaroslav Maskáľ
Šampión klubu str. sfar. vl. :                       kl. č. 43, 1:0 - 96 b. Ladislav Almáš
Šampión klubu oranžov. vl. :                      kl. č. 51, 1:0 - 95 b. Ladislav Almáš
Šampión klubu lososové :                           kl. č. 88, 1:0 - 96 b. Peter Marčišovský
Šampión klubu u lem. rázov :                    kl. č. 74, str. čier. lem. 0:1 - 95 b. Patrik Wieder
Šampión klubu u kolum. rázov :               kl. č. 66, žlta kol. čierna 0:1 - 96 b. Jozef Budovič
ČC kolekcia :                                                  kl. č. 27, biela - 285 b. Jaroslav Maskáľ
ČC kolekcia :                                                  kl. č. 45, str. sfar. vlnitá - Matej Beňa
ČC kolekcia :                                                  kl. č. 79, lososová - 283b ing. Peter Kašák
ČC kolekcia :                                                  kl. č. 76, zlatá čier. lem. - 281 b. - Marián Kašák
ČC jednotlivec :                                             kl. č. 32, žltá, 0:1 - 95 b. Milán Horváth
ČC jednotlivec :                                             kl. č. 38, pásikavá, 0:1 - 95 b. Radim Oravec
ČC jednotlivec :                                             kl. č. 29, biela, 0:1 - Ondrej Šedík
ČC jednotlivec :                                             kl. č. 53, oranžo. vl., 0:1 - Dávid Kozoň
ČC jednotlivec :                                             kl. č. 62a, biela kolum. čierna, 0:1 - 95 b.  Radim Oravec
Pohár priateľov z Bydžova :                        kl. č. 70, žltá kolum. modrá, 0:1 - 95 b. RnDr. Peter Gajdoš
Pohár milovníkov zdr. hydiny                    kl. č. 86, lososová 0:1 - 95 b. Jaroslav Maskáľ

 

Vyhodnotenie VI. špeciálky klubu chovateľov wyandotiek dňa 28.11.2015 Sverepec

Veľké:
__________
Šampión klubu:  kl.č.2  , 1:0  modrý  - 95 b. Ján Piatnička
Šampiónka klubu:  kl. č. 11,  0,1 strieb. čier. lem. 94 b. Jozef Marciník
Majster klubu: kl. č. 2, modré – 283 b. Ján Piatnička
Šampión/ka- strieb. čier. lem: kl. č. 10,  94 b. Jozef Marciník
Čestná cena kol: kl.č.4, pásikava – 280 b. Klement Kubiš
Čestná cena jed.: kl.č.13, zlatá mod. lem. 1:0 – 94 b. Miroslav Flimel
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-
Zdrobnené:
––––––––––––
Šampión klubu: kl. č.20,   1:0 biely,  96 b. Jaroslav Maskaľ
Šampiónka klubu: kl.č.35, 0:1 strieb. sf. vln. 0:1, 96 b. Ladislav Almáš
Majster klubu: kl. č. 35, strieb. sf. vl, 286 b. Ladislav Almáš
Šampión/ka –biele: kl.č.25, 0:1, - 95b. Peter Marčišovský
Šampión/ka- str. sf. vl.: kl. č. 33, 1:0, 95 b. Michal Ivanec
Šampión/ka -zl. m. lem: kl. č. 62, 1:0, 94 b. Jozef Drieník
Šampión/ka oranž. sf. vl: kl.č.41, 1:0, 95 b. Mgr. Denis Liška
Šampión/ka los.: kl.č.67, 0:1  95 b. Jaroslav Maskaľ
Čestná cena kol: kl.č. 54, žl. čier. lem, 281 b. Peter Marčišovský
Čestná cena kol: kl.č.43, oranž.sf.vl., 283 b. Mgr. Denis Líška
Čestná cena kol: kl.č.61, zl. modr. lem., 279 b, Jozef Budovič
Čestná cena jed: kl. č. 50,biel. kol. čier., 1:0, 95 b. Radim Oravec
Čestná cena jed: kl. č. 34, str. sf. vl., 1:0, 95 b. Jaroslav Capek
Čestná cena jed: kl. č. 56, str.č. lem., 1:0, 95 b. Patrik Wieder
Čestná cena jed: kl.4. 29, čierna, 1:0, 94 b. Michal Syseľ

Pohár predsedu klubu:  Michal Syseľ – za nový farebný ráz / hnedú vl./

Pohár milovníkov wyandotiek venovala ZO ČSCH Nový Bydžov :bol udelený najstaršiemu a najaktívnejšiemu
                                                                                           členovi klubu Michalovi Ivancovi.

Výbor klubu všetkým oceneným blahoželá a praje veľa úspechov na CŠV v Nitre.

Celkovo bolo vystavených 52 ks veľkých wyandotiek v 7  farebných rázoch a 154 ks zdrobnených v 17-ich farebných rázoch, čiže celkom bolo
 na VI. špeciálnej výstave klubu chovateľov wyandotiek prihlásené 206 ks.

TOPlist